4 Kasım 2007 Pazar

Eurovision hazırlıkları sürüyor!

EBU'nun 2008 Mayıs ayında Sırbistan'ın başkenti Belgrad'da yapılacak olan Eurovision Şarkı Yarışması için hazırlıkları sürüyor. Bu yıldan itibaren 2 yarı finalin gerçekleşeceği duyurulan yarışmanın sunucularını da yarışma logosunu belirlediği gibi yarışma usulü ile belirleyecek olan Sırbistan tv'si ise Avrupalı fanların hedef tahtası oldu. Yarışmanın mesleği ve eğitimi sunuculuk olanlar tarafından profesyonelce sunulması gerektiğini düşünen fanlar, yarışma logosunu da özensiz ve "ciddiyetten uzak" olarak nitelendiriyor. İşte o logo >>

İşte Sırbistan televizyonunun 2008 Eurovision'u için belirlediği yarışma logosu:

Öte yandan sahne ile ilgili de hazırlıklar devam ediyor. Sırbistan'ın iki önemli nehri, Sava ve Danube'u simgeleyen sahne, ortada Kalegmedan Parkı'nda birleşen bir görünüm sergiliyor.5 yorum:

Anonim dedi ki...

Bence Sırbistan bu işin altından kalkamayacak.

EUROGİRL dedi ki...

sahneyi ilk gördügümde aklıma ilk gelen çizgifilmlerde olan görüntüydü.Sırplar bu işi başaramaz .

EUROGİRL dedi ki...

çin seddi gibi ya sahneye bak :)))

Anonim dedi ki...

Bu sahnenin neresinde şarkılar söylenecek? Neresinde sunum yapılacak. İlk defa yaptıklarından olsa gerek saçmalamışlar. Çok abarılı olmuş. Tüm Avrupa izlerken birden bir dekor düşer de bir şey olursa şaşırmam XD Ayrıca, Sırplar böyle herşeyi abartırsa beceremeyecekler bence.

Anonim dedi ki...

ya bence sahne gayet hoş gözüküyo fakat logo berat ya